Drevený domček vianočná ozdoba na stromček

 

Vianoce sa považujú za najkrajšie obdobie roka, ktoré je plné jedinečných okamihov. Vytvorte si u vás doma dokonalú atmosféru vďaka ozdobe v podobe dreveného domčeka. Tá symbolizuje pocit hrejivého domova, pohodu a prináša dokonalú vianočnú atmosféru. Drevený domček vyrezávaný si môžete samostatne postaviť, vytvoriť celú dedinku, prípadne použiť ako ozdobu na okno alebo pomocou špagátu zavesiť na stromček.

 

V čase Vianoc sú viac než vítané drevené ozdoby. Drevo totiž evokuje pocit harmónie a pokoja. Drevený domček vyrezávaný nevynikne pekne len na stromčeku. Svoje miesto si u vás v domácnosti nájde rozhodne aj ako dekorácia, ktorá zútulní poličky, komody, prípadne rovno štedrovečerný stôl.

 

Tento jedinečný drevený domček je vyrábaný s ohľadom na kvalitu. Aj to je dôvod, prečo je prepracovaný do tých najmenších detailov. Keďže je vyrobený z kvalitného dreva, vyniká aj dlhou životnosťou a odolnosťou. Drevený domček je v rozmere 10 x 7 cm, a tak vám rozhodne nikde nebude zavadzať. Práve naopak, kdekoľvek ho položíte, tam z neho pôjde jedinečná atmosféra, ktorá je hlavne počas vianočného obdobia viac ako vítaná. Drevený domček vyrezávaný vám však môže robiť radosť ako dekorácia počas celého roka.

 

Vyrezávaný drevený dpmček má rozmer 10x7cm cena je 3,5€
 
Domček je možne samostatne postaviť, vytvoriť dedinku,ozdobu na okno alebo cez špagát zavesiť na stomček.
 
 
 

Drevený domček vianočná ozdoba na stromčekDrevený domček vianočná ozdoba na stromček

Fotogaléria: Drevený domček vianočná ozdoba na stromček