Drevená obálka na peniaze s venovaním vhodné ako svadobný dar, k narodeninám k jubileu

Vstúpte do sveta elegancie a kreativity s našou kategóriou drevených obálok na peniaze. Chcete niekomu podarovať peniaze originálnym spôsobom? V tom prípade je drevená obálka na peniaze to správne riešenie! Samotné drevo je ako materiál veľmi obľúbené. Prečo? Drevo prináša do každého produktu špecifický dotyk prírody a skutočne jedinečný šarm. Aj to je dôvod, prečo sú naše drevené obálky na peniaze navrhnuté s ohľadom na štýl, spoľahlivosť a estetiku.

Zabezpečujeme hlavne vysokú kvalitu prevedenia drevených obálok a dokonalý dizajn. Ten si zamilujete už na prvý pohľad. Ponúkame rôzne veľkosti drevených obálok na peniaze a tiež zaujimavé prevedenia, z ktorých si môžete vyberať. Na svoje si tak príde zaručene každý. Každá obálka je vyrobená z kvalitného dreva. Dokážeme vám tak zaručiť nielen dobrú estetickú stránku, ale aj vysokú odolnosť a dlhú životnosť drevenej obálky.

Drevenú obálku na peniaze môžete využiť v rámci darčeku na narodeniny, meniny, výročie, prípadne na svadbu alebo ako dar za maturitnú skúšku a promócie. Možností je skutočne veľa. Preto zabudnite na klasické papierové obálky. Využite kreativitu a zakúpte drevenú obálku, ktorá vyniká svojou jedinečnosťou a praktickými vlastnosťami.

 

 

Drevená obálka na peniaze s venovaním – origináln


Darček nič, neviem,to je jedno

Už si viac nemusíte lámať hlavu nad tým, čo darovať blízkym k narodeninám alebo inému výnimočnému sviatku. Drevená obálka s venovaním je originálny a personalizovaný darček, ktorý poteší každého obdarovaného.

Vyrezávana drevená obálka s nápismi nič, neviem, to je jedno

Drevená obálka s venovaním pre úsmev na tvári

Drevená obálka s venovaním je darček, ktorý vyčarí úsmev na tvári. Tabuľa s venovaním vyrobená z dreva je trvácny darček, ktorý dáva najavo, že ste nad darom premýšľali. Venujte blízkym darček s pridanou hodnotou – vyrobený ručne a venovaný s láskou.

Drevená obálka na peniaze s venovaním ako nevšedný darček

Tabuľa z dreva je postavená na dvoch stojančekoch. Text na tabuľu gravírujeme laserom alebo lepíme vo forme drevených písmen a číslic. Súčasťou tohto nevšedného darčeka sú štipce a lanko, na ktoré je možné zavesiť peniaze


, fotografie, sladkosti alebo iné drobné predmety.

 

 Cena Drevenej obálky na peniaze pre mladomanželov   7€ rozmer 220*150mm farba stužky na želanie.

Cena Drevenej obálky na peniaze nič,neviem,to je jedno   7€ rozmer 220*150mm farba stužky na želanie.

 

viac info na gravirovanioe.gravit@gmail.com alebo 0907512862

 

objednávka www.sashe.sk/Gravit/moje/obalka-na-peniaze-drevena-1

Prvé sväaté prijímanie venovanie

nič, neviem,to je jedno drevená obála na peniazenič, neviem,to je jedno drevená obála na peniaze

Obálka na peniaze pre mladomanželov-svdobný darObálka na peniaze pre mladomanželov-svdobný darObálka na peniaze pre mladomanželov-svdobný darObálka na peniaze pre mladomanželov-svdobný darPrvé sväté prijímanie venovanienič, neviem,to je jedno drevená obála na peniaze

Drevená obálka na peniaze nič,to je jedno,neviem,darček mladomanželom,darček k narodeninám