Krabička na víno pre rôzne príležitosti

 

Lámete si hlavu nad tým, čo kúpiť svojim blízkym k narodeninám alebo inému významnému sviatku? Chcete byť originálni a čo najviac kreatívni? Máme pre vás riešenie! V našej ponuke nájdete krabičku na víno s venovaním. Ide o jeden z najobľúbenejších personalizovaných darčekov, ktorý zaručene poteší každého človeka. Určite viac, ako keby ste mu dali len obyčajné víno, bez originálnej krabičky, ktorá dokáže zaujať už na prvý pohľad.Drevená krabička na víno je univerzálna. Je totiž obľúbená medzi mnohými ľuďmi, a to bez ohľadu na vek, pohlavie alebo záujmy.

Krabičky na víno v našej ponuke sú vyrobené z kvalitného dreva, ktoré vyniká dlhou životnosťou. Bez problémov tak vydrží aj dlhé roky a môže slúžiť tiež ako skvelá dekorácia do domácnosti. Venovanie si, samozrejme, môžete dať aké len chcete. Záleží všetko len od vašich preferencií. Súčasťou môže byť aj vygravírovaná karikatúra alebo vzory, ktoré si budete želať.

Všetky krabičky na víno v našej ponuke majú vysúvacie veko a vnútro, ktoré je vyplnené drevenou slamou. Vyrábajú sa z topoľa, ktorý vyniká svojou nízkou hmotnosťou, dokonalou stabilitou a zároveň aj skvelými estetickými vlastnosťami. Topoľ má totiž prirodzene prírodné svetlé odtiene, ktoré dodávajú celej krabičke veľmi príjemný vzhľad.

 

Krabička na  víno s vysúvacím vekom, vnútro vyplnené drevenou slamou

Fotografia je ilustračná krabička je doručená bez vína...

Veľkosť: vonkajšie rozmery: 36 x 11,5 x 11 cm
Materiál: topoľ
Spôsob výroby: gravírovanie, vyrezávanie laserom
cena 15€
 

objednávka www.sashe.sk/Gravit/moje/krabicka-na-vino

 

Fotogaléria: Krabička na víno pre rôzne príležitosti