Drevené veľkonočné ozdoby z preglejky

Najväčšie kresťanské sviatky trávi rodina spolu. Veľká noc je obdobím, kedy sa rodina spojí, užíva si veľkonočné jedlá, tradície a pohodlie domova. Pre dokonalé prežitie veľkonočných sviatkov vyzdobte svoj dom drevenými ozdobami z preglejky.

Veľkonočné ozdoby z preglejky

Drevené veľkonočné ozdoby z preglejky sú ideálnou dekoráciou a výzdobou domu počas Veľkej noci. Drevené ozdoby znásobia pocit prežitia tradícií a vyčarujú správnu atmosféru

Vyberte si z našej ponuky drevených ozdôb

Naša ponuka veľkonočných drevných ozdôb je široká, rozmanitá a originálna. Ručne vyrábané drevené ozdoby z preglejky tvoríme v rôznych tvaroch s ornamentálnym gravírovaním.

Jedinečné veľkonočné ozdoby z plexiskla

Pre priaznivcov modernejšej výzdoby dokážeme veľkonočné ozdoby vyrobiť z plexiskla. Číre dekorácie vyzerajú veľmi zaujímavo a pútajú pohľady od prvej sekundy.

Najobľúbenejšie veľkonočné ozdoby

Medzi najobľúbenejšie veľkonočné ozdoby z preglejky a plexiskla patria zajačikovia s vajíčkami, drevené kraslice, kuriatka, sliepočky a motívy prírody.

Drevené veľkonočné ozdoby z preglejky – technická špecifikácia:

·Veľkonočné ozdoby vyrábame z preglejky alebo plexiskla

·Cena ozdôb závisí od ich veľkosti, napríklad ozdoba s priemerom 5 cm - 0, 60 €, 10 cm – 0, 90 €, 12 cm -  1,2 €

·Dokážeme vyrobiť i iné rozmery a tvary ozdôb, neváhajte nás kontaktovať

·Pri objednávke nad 30 ks poskytujeme zľavu

·Dodacia doba je 3 až 7 dní   gravirovanie.gravit@gmail.com 0907512862

 

 

Drevené veľkonočné ozdoby z preglejky sú ideálnou dekoráciou na výzdobu domu počas Veľkej noci. Drevené veľkonočné ozdoby z preglejky sú ideálnou dekoráciou na výzdobu domu počas Veľkej noci. Drevené veľkonočné ozdoby z preglejky sú ideálnou dekoráciou na výzdobu domu počas Veľkej noci. Drevené veľkonočné ozdoby z preglejky sú ideálnou dekoráciou na výzdobu domu počas Veľkej noci. Drevené veľkonočné ozdoby z preglejky sú ideálnou dekoráciou na výzdobu domu počas Veľkej noci. Drevené veľkonočné ozdoby z preglejky sú ideálnou dekoráciou na výzdobu domu počas Veľkej noci.