Svadobné poďakovanie rodičom v tvare drevenej tabuľky

 

Chcete poďakovať svojím rodičom originálnym spôsobom? Zaobstarajte im tabuľku s vlastným venovaním! Tabuľka je ručne vyrobená a vďaka nej budete môcť vyjadriť obdiv a lásku k vašim rodičom. Text je gravírovaný do dreva a keďže je tento materiál mimoriadne obľúbený, zaručene ho ocenia aj vaši rodičia. O dreve je totiž známe, že do každej domácnosti dokáže priniesť jedinečnú atmosféru a v neposlednom rade aj harmóniu.

Text si môžete prispôsobiť vlastným predstavám a práve to bude na tomto darčeku tak výnimočné! Svojím textom gravírovaným do dreva bude tabuľka nezabudnuteľným darčekom. Originálnym, kreatívnym a skutočne nezameniteľným. Možno sa hovorí, že poďakovať rodičom môžete aj bez toho, aby ste si zakúpili drevenú tabuľku, no verte, že vaši rodičia to ocenia. Obzvlášť, keď im to podarujete na významný sviatok.

Drevená tabuľka, ktorá je určená ako poďakovanie rodičom má rozmery 18,5 cm x 13,5 cm a hrúbku 4 mm. Súčasťou je aj stojan. Využite preto túto cenovo dostupnú možnosť, ako poďakovať svojim rodičom a vyjadrite im takýmto spôsobom svoju vďaku a lásku. Môžete tak urobiť aj bez toho, aby mali nejaký sviatok. Venujte im tabuľku s poďakovaním len tak, za to, že sú a že ich ľúbite.

Poďakujte sa vaším rodičom originálne

 

objednavka www.sashe.sk/Gravit

Tabuĺka ako poďakovanie rodičom venovaná s láskyTabuĺka ako poďakovanie rodičom venovaná s láskyTabuĺka ako poďakovanie rodičom venovaná s láskyPoďakovanie rodičom tabuľka 10€ks.Tabuĺka ako poďakovanie rodičom venovaná s lásky

Fotogaléria: Poďakovanie rodičom TABUĽKA