Srdiečko ako poďakovanie rodičom z plexiskla.

 

Vytvorte nezabudnuteľný zážitok pre svojich rodičov vďaka nášmu špeciálnemu produktu – poďakovanie rodičom z plexiskla. V ponuke si môžete vybrať srdiečko, do ktorého vygravírujeme text podľa vašich predstáv. Samozrejmosťou je aj pridanie fotografií, čo dodá každému srdiečku z plexiskla osobitý dojem a jedinečný šarm.

Srdiečko z plexiskla si môžete zaobstarať vo veľkosti 20 x 14 cm a s hrúbkou 3 mm. Pri výrobe prihliadame hlavne na vaše preferencie. Nech už máte akékoľvek požiadavky, radi sa s nimi popasujeme a rozhodne neodmietneme žiadnu výzvu. Je to predsa len dar pre rodičov a preto sa snažíme každé srdiečko z plexiskla, popis a fotografie prepracovať do tých najmenších detailov. Okrem iného, pred spustením výroby vám pošleme predlohu, ako bude vygravírované srdiečko vyzerať. Až po jeho odsúhlasení začneme s výrobou.

Kedy môžete využiť srdiečko z plexiskla? Tento jedinečný produkt môžete darovať rodičom na ich narodeniny, výročie, prípadne v rámci svojej svadby, maturít alebo promócií. Predsa len, práve rodičia sú tu pre nás pri všetkých ťažkých životných skúškach a poďakovať sa im za všetko by raz za čas neuškodilo. Teraz tak môžete spraviť originálnym spôsobom, vďaka srdiečku z plexiskla.

Cena je od 14 €. Rozmer je 20x14cm plexisklo 3mm. Cena s gravirovanou fotografiou je 16 €.

 

Výroba funguje na princípe - pošlete mi údaje potrebné na výrobu a ja vám pošlem predlohu na schválenie.Po potvrdení vyrábam.

Poštovné - dobierka  4 €, pri platbe na účet 3 €.

Dodanie do 7 dní po potvrdenii predlohy. Posielam 1.triedou.V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať.

 

viac info :

gravirovanie.gravit@gmail.com   0907512862

 

objednavka www.sashe.sk/Gravit

 

 

Poďakovanie rodičom srdiečko gravírované s vlastnou fotografiou na želanie.